.

.

New
Allenjoy позадина за фото студио Божиќ цртан филм джинджифилово куќа мечка bokeh позадина фотографски печатени photocall

Allenjoy позадина за фото студио Божиќ цртан филм джинджифилово куќа мечка bokeh позадина фотографски печатени photocall

DEN 783.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Тоа е префериран избор за фотографи. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.

Детали

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
MMSJW-00010
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Свеж

Избор на клиенти