.

.

New
Божиќ позадина винил Зелено дрво ѕид кат нови роден фото студио божиќ прилагодите фотографија

Божиќ позадина винил Зелено дрво ѕид кат нови роден фото студио божиќ прилагодите фотографија

DEN 454.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти