.

.

New
Божиќ зима backdrops Дрво земја месечината оџак нови роден фото студио да ги прилагодите на фотографија

Божиќ зима backdrops Дрво земја месечината оџак нови роден фото студио да ги прилагодите на фотографија

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Валани испраќање позадина 3. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти