.

.

New
Allenjoy фотографија позадина bokeh огномет празнична прослава за Нова Година партија позадина нов оригинален дизајн за фото студио

Allenjoy фотографија позадина bokeh огномет празнична прослава за Нова Година партија позадина нов оригинален дизајн за фото

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.


Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас . П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.

Детали

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
Свеж

Избор на клиенти