.

.

New
Маслото Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација длабоко браун позадина XT-4340

Маслото Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација длабоко браун позадина XT-4340

DEN 562.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


2 видови материјали
Уметноста Ткаенина (Стандардно )
(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, малку водоотпорен, мало diaphanous.Максимална лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;)
Полиестер Материјал : Подебели ,Максимална лесна ширина на 300cm,Може да се перат и пеглаат;Било виткање, лесен за носење,Економска цена, Подобар квалитет!Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користи и складира за долго време.
П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?
А : ве Молиме кажете ни големина сакате.
што е најважно,тоа е економично.
Addit ional услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Валани испраќање позадина 3.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.

Детали

Големина (мм):
3x5ft Памук Polyest, 5x8ft Памук Polyest, 5x7ft Памук Polyest, 5x10ft CottonPolyest, 6x8ft уметност ткаенина, 6x10ft уметност ткаенина, 8x10ft уметност ткаенина, 8x12ft уметност ткаенина
Бренд Име:
HUAYI
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
XT-5667
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Тип:
Компјутер Боја
Is_customized:
Yes
мастило:
увоз
Свеж

Избор на клиенти