.

.

New
Божиќ фотографски позадина damask дрво кат убава нова роден фото студио прилагодите позадина photocall

Божиќ фотографски позадина damask дрво кат убава нова роден фото студио прилагодите позадина photocall

DEN 454.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego.Резолуцијата најмалку 300dpi.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Тоа е префериран избор за фотографи.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти