.

.

New
Убава Глетка Потекло 150*200CM Гроздобер Замокот Градење на Фотографии на Студија За Backdrops Винил fondos де estudio fotografia

Убава Глетка Потекло 150*200CM Гроздобер Замокот Градење на Фотографии на Студија За Backdrops Винил fondos де estudio fotografia

DEN 777.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
Повратни информации
Ние сме врвот sallers на Aliexpress. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму.
Пакетот вклучува : 1pc 5*7ft позадина
Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Одлична боја третман и реални детали.Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на по-услуга. Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина. Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста.

Детали

Големина (мм):
150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 250x250cm, 180x300cm, 200x300cm, 300x300cm, 300x600cm, 300x500cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
к-5358
Стил:
Изградба & Улица Серија Backdrops
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
Позадина Фотографски За Свадба
KEYWORD2:
Дигитални Печатени Позадина
Известување:
Производот без заграда или ничија
Свеж

Избор на клиенти