.

.

New
MISNIKI 2018 Лето Секојдневен Шорцеви за Мажи Памук Директно Mens Шорцеви Солидна Тенок Кул Плажа Шорцеви За Мажи Шорцеви Homens

MISNIKI 2018 Лето Секојдневен Шорцеви за Мажи Памук Директно Mens Шорцеви Солидна Тенок Кул Плажа Шорцеви За Мажи Шорцеви Homens

DEN 384.00
DEN 639.36

Стока
Достапно.


Азија Големина Половината ( Еластичен Појас ) Хип Шорцеви Должина S - 92 см 50 см М - 95 см 51.5 см, L - 98 cm 53 cm XL - 101 цм 54.5 cm XXL - 104 cm 56 cm XXXL - 108 см 57.5 cm 4 XL - 112 см 59 см
1 : Ова е Азија Големина, таа е помала од НАС големина и Европска Големина, ве молиме одберете 2 size поголеми !!!
2 : ве Молиме да го видиш подолу фотографија,и да научат да се измери вашиот панталона,тогаш ве молиме да се спореди со големина на табела
3 : Бидејќи на прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 cm разлика

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
MISNIKI
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук,Spandex
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Големина:
Asian Size
боја:
каки,сина,црна,бела
Сезоната:
Лето
Поддршка:
Dropshipping
Свеж

Избор на клиенти