.

.

New
Адвокатско Тексас Шорцеви Тенок Големи димензии Секојдневен Коленото Должина Краток Дупка Фармерки Шорцеви За Мажи 2018 Нови Лето Бела Сина, црна

Адвокатско Тексас Шорцеви Тенок Големи димензии Секојдневен Коленото Должина Краток Дупка Фармерки Шорцеви За Мажи 2018 Нови

DEN 667.00
DEN 901.44

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FANTUOSHI
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Shorts
Панталона Стил:
Редовни
Декорација:
дупка
Број На Модел На:
k08
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти