.

.

New
2018 лето Mens Кратки панталони Секојдневен Товар Шорцеви Воена Шорцеви за Мажи Мулти-џеб Комбинезони Директно Панталони Шорцеви

2018 лето Mens Кратки панталони Секојдневен Товар Шорцеви Воена Шорцеви за Мажи Мулти-џеб Комбинезони Директно Панталони Шорцеви

DEN 816.00
DEN 1456.32

Стока
Достапно.


Панталони фуста : Патент cardigan
Дебелина : General
Модел : Цврсти
Грешка опсег : 1-2cm
За оваа Сезона : Пролет, лето
Дали трговија : Никој
Дали акции : Никој
За публиката : Голем двор
Оглас Година / Сезона : Пролет 2016 Година
Боја : Каки, сива, црна, жолта војска, армија зелена
Големина : 29,30,32,34,36,38,40,42 бојата може да има litte различни во Вториот производство ,Prodcut без појас,Нема појас

Детали

Големина:
29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Декорација:
Џебови
Одговара Тип:
Директно
Панталона Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Полиестер
Должина:
Knee Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
карго шорцеви
Бренд Име:
Јас Fuyou
Снабдување категорија:
место
Објектот:
JD01-YYB-1
Ткаенина состав:
Памук
Стил:
комбинезони
Панталони:
Директно Тип
Долги панталони:
Шорцеви / панталони
Половината:
Половината
Постојат појас:
Нема појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пред Стил:
Станот
Свеж

Избор на клиенти