.

.

New
Секси Мажи Мазна Булбус Торбичка Средината Тенки Панталони Гаќи

Секси Мажи Мазна Булбус Торбичка Средината Тенки Панталони Гаќи

DEN 431.52

Стока
Достапно.

3 инчи) / (76cm~86cm)
Големината е Азија Големина, ве Молиме изберете ја вашата правото големина и боја. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Превозот :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Гаранција :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4 инчи) / (72cm~80см)
XL (29.
Се врати и враќање :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Knee Length
Материјал:
Spandex,Полиестер
Панталона Стил:
Редовни
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Слаби
Број На Модел На:
LE362
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Свеж

Избор на клиенти