.

.

New
Нова Мода Mens Лен Шорцеви 2017 Лето стил Бренд Мажите Plaid памук шорцеви Секојдневен Плажа Шорцеви за Мажи balck и сина

Нова Мода Mens Лен Шорцеви 2017 Лето стил Бренд Мажите Plaid памук шорцеви Секојдневен Плажа Шорцеви за Мажи balck и сина

DEN 656.00
DEN 1339.20

Стока
Достапно.

Ве молиме не simplely остави негативен или неутрален повратни информации или спор , тоа само ќе му наштети ни двете а проблемот е уште еден проблем .
Нашите Купувачот Методи за Плаќање како што е подолу :
1.
Топло Совети : ние ги користиме Азија големина. За различни причина , ние може да се разговара за враќање & наплата решение .
Нова Мода Mens Лен Шорцеви 2017 Лето стил Бренд Мажите Plaid памук шорцеви Секојдневен Плажа Шорцеви за Мажи balck и сина
Ви благодариме за вашето доаѓање , ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди добра услуга и цената .Ако сте вознемирени , ве молиме кажете ни за прво и ние ќе го реши проблемот за вас .
Има 2-3cm(0.Ако сте среќни со набавките тука, одличен 5-ѕвезди повратни информации е
ценети и следниот пат кога ќе дојде , ние ќе ви ги даде екстра попуст .Ако ви треба брза испорака DHL/ UPS/ТНТ/ФЕДЕКС/EMS , ние може да ви даде попуст.ви благодариме !
Почитувани пријатели ,ве Молиме проверете ја вашата цел е песната број од оваа адреса : 17track.3937 инчен големина половината(cm) колковите(cm) lemgth(cm) бедрото(cm) L 68-74 100 50 54 XL 76-80 104 52 56 XXL 84-86 108 54 58 3 XL 86-90 111 56 60 4 XL 90-94 114 59 62 5 XL 94-100 116 61 64
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во mo-
nitor , осветлување , припадност и сл . како што се :
Азија М големина е сличен на НАС XS-S;
Азија L големина е сличен на НАС S-M;
Азија XL големина е сличен со НАС М-Л.html
Напомена :
Големина во нашата продавница е 1~2size помала од Европа/НИ големина ,ние ви препорачуваме да купите 1-2 поголема големина од вообичаеното.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Материјал:
Лен,Памук
Должина:
Knee Length
Број На Модел На:
LL257
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Редовни
Декорација:
Обвиткан
Половината Тип:
Ниска
Бренд Име:
HCXY
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Plaid
Одговара Тип:
Лабава
Свеж

Избор на клиенти