.

.

New
Мода за мажи секојдневен панталони персоналните печатење панталони

Мода за мажи секојдневен панталони персоналните печатење панталони

DEN 379.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.


Забелешка : Азија големина обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина, ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина од вообичаеното, ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат.
Како рачни мерни податоци! Така 1-2 см, на грешка!
l1cm=0.3937 инчен
Големина(CM)
половината Хип
панталони
Азија
НАС
М
XS
88
92
64
L
S
94
94
66
XL
М 98 96
68
XXL
L
102
98
70

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Декорација:
Шема
Бренд Име:
SGHYESS
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Стил:
Активни
Свеж

Избор на клиенти