.

.

New
Армијата Сива боја Маскирна Тактички Панталони 2017 Нова мода Обичните Мажи е Зима Joggers Панталони Памук Бренд-Облека МК-7172B

Армијата Сива боја Маскирна Тактички Панталони 2017 Нова мода Обичните Мажи е Зима Joggers Панталони Памук Бренд-Облека

DEN 1399.00
DEN 2119.20

Стока
Достапно.


Армијата Сива боја Маскирна Тактички Панталони 2017 Нова мода Обичните Мажи е Зима Joggers Панталони 100% Памук Бренд-Облека МК-7172 B

Детали

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Половината Големина(во инчи):
2.47-3.55
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Ткаенина Тип:
Twill
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
мажите панталони
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
мажите панталони
Панталона Стил:
Карго Панталони
Големина:
29,30,31,32,33,34,36,38,40,
боја:
сива боја Маскирна
Превозот Време Откако Плаќање:
ние ќе брод во 3~5 дена по плаќање
Подобра цена за промет на големо?:
Ве молиме ДА се чувствуваат слободни да не контактирате за да се добие најголемиот дел
Имаме објекти во акции?:
ДА ние го имаат големи резерви на целата година.
Свеж

Избор на клиенти