.

.

New
24MP 3.0 1080P HD Професионална Видео Камера DVR HDV-F5 HDMI/PC Излез Безжична Видео Камера и Дигитален Видео Рекордер видео камера

24MP 3.0 1080P HD Професионална Видео Камера DVR HDV-F5 HDMI/PC Излез Безжична Видео Камера и Дигитален Видео Рекордер видео

DEN 4799.52

Стока
Достапно.

0" 1080 P HD Професионална Видео Камера DVR HDV-F5 HDMI/PC Излез Безжична Видео Камера и Дигитален Видео Рекордер видео камера
Опција 1 : стандардна Опција 2 : стандард+екс батеријата
Опција 3 : стандардни+широк агол леќа
Опција 4 : стандард+екс батеријата +широк агол леќа
Опција 5 : стандард+8gb SD картичка
Опција 6 : стандард+16gb SD картичка
Опција 7 : стандард+32gb SD картичка
Опција 8 : стандард+32gb SD картичка +екс батеријата+широк агол леќа
Карактеристики
1. Нашите корпоративното седиште се наоѓа во Хонг Конг, со фабрики во Шенжен покривајќи површина од повеќе од 12,000 метри квадратни, каде во моментов се сместени со 1,000 вработени.0 MP CMOS сензор,max 24megapixels
3.3 M/2 MHD/3М/5 M/7 MHD/8 M/10 M/12 M/16М/20 МИЛИОНИ/24 M(Софтвер interpolation)
Се движат резолуција
Фајл формат : AVI,VGA/WVGA/720 P/1080 FHD(1080/30 FPS)
Зум
16 X дигитален зум
ДИС
YES
LED светло
LED,<1. Поддршка за далечинска контрола
8.0"touch TFT LCD дисплеј
4. Ние се специјализираат во дигитални производи како што се дигитални камери, дигитални видео камери, дигитални camcorders, MP3,MP4 плеери и Bluetooth Нараквица,Smart watch. е на издржување на глобалниот пазар од 1999 година. ДИС,двојна стабилизација на слика
6.ние и ветуваме ќе дадеме нашата најдобра услуга за вас.5 м~бесконечност
Резолуција на сликата
формат : JPEG,1. 16x дигитален зум
5.Нашите производи имаат CE,FCC,Rohs Сертификати итн. HDMI/PC/TV/USB излез
10.0 EV
Авто-време на чекање
Затворете/2sec/5sec/10sec
USB порта
USB2.

Детали

Пакет:
Опција 1, Опција 2, Опција 3, Опција 4, Опција 5, Опција 6, Опција 7, Опција 8
Стабилизација На Слика:
Двојна Стабилизација На Слика
Тежина:
301g-400g
Екран На Допир:
Yes
Употреба:
За Домашна Употреба
Чување Тип:
SD Картичка
Тип На Сензор:
CMOS
Пиксели:
24 милиони денари
NightShot Функција:
No
Број На Модел На:
HDV-F5
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Филмови Формати На Датотеки:
AVI
Бренд Име:
Winait
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Дополнителна Функција:
Вградена LED Светилка
Тип:
HD Камера
Големина На Екранот:
2 - 3
Сензор Големина (инчи):
1/2.5 инчи
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Свеж

Избор на клиенти