.

.

New
FreeShipping 15MP 2.7 инчен дигитална камера 5X Оптички зум 4X Дигитален зум DC-V100 Камера Fotografica препознавање на Лице мини камера

FreeShipping 15MP 2.7 инчен дигитална камера 5X Оптички зум 4X Дигитален зум DC-V100 Камера Fotografica препознавање на Лице

DEN 2687.52

Стока
Достапно.

15 Мега пиксели , 5 MP CMOS сензор дигитална камера
Откривање на лице, препознавање на насмевка, и анти-се тресат
5 X оптички зум, 4 X дигитален зум
2. Имаме голем број на под-изведувачи кои може брзо да произведе клиенти идеи и дизајни за примероци и масовното производство. Нашите корпоративното седиште се наоѓа во Хонг Конг, со фабрики во Шенжен покривајќи површина од повеќе од 12,000 метри квадратни, каде во моментов се сместени со 1,000 вработени.0 TFT Екран 2.7'TFT Боја LCD екран Батеријата 3.ние и ветуваме ќе дадеме нашата најдобра услуга за вас. Ние се специјализираат во дигитални производи како што се дигитални камери, дигитални видео камери, дигитални camcorders, MP3,MP4 плеери и Bluetooth Нараквица,Smart watch. е на издржување на глобалниот пазар од 1999 година.7" TFT LCD
SD картичка (support32 GB)
Микрофон
Производ Слики
Опис на производот Модел DC-V100 Слика решение 4480*3360,4416*3312,4000*3000,3648*2736,3456*2592,3264*2448,3072*2304,2592*1944,2048*1536,1600*1200 , 1280*960 , 640*480 Складирање на материјал за Надворешни SD картичка(1 GB – 32 GB) JPEG формат на Датотека,AVI Снимање модел фотографии:единечно, континуирано снимање на Времето самостојно преземање (2 секунди, 5 секунди, 10 секунди) филм : Во VGA QVGA режим, снимање времето зависи складирање среден капацитет Shutter speed Електронски shutter : 1/2 ~ 1/2000 секунди зум 5 x оптички зум плус 4x дигитален зум Белиот баланс Автоматски, сончево, облачно, волфрам светилка, флуоресцентна светилка.

Детали

Пакет:
стандард, додадете 8g картичка, додадете 16g картичка, додадете 32g картичка, додадете дополнителна батерија
Висока Дефиниција Поддршка:
720P (HD)
Стабилизација На Слика:
Оптички Стабилизатор На Сликата
Употреба:
За Домашна Употреба
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Број На Модел На:
DC-v100
Дополнителна Функција:
Снимањето Функција
Тип:
Преносни
Бренд Име:
Winait
Тип На Сензор:
CMOS
Сензор Големина (инчи):
1/2.8 инчи
Големина На Екранот:
2 - 3
Тежина:
101g-150g
Екран На Допир:
No
Пиксели:
6 милиони денари повеќе
Чување Тип:
SD Картичка
Зум:
2X-7X
Свеж

Избор на клиенти