.

.

New
Кориснички Потпис Гости Дрво Врамени Водител На Отпечатоци Дрво Свадба Гостин Книга Алтернативни Селски Свадба Додатоци

Кориснички Потпис Гости Дрво Врамени Водител На Отпечатоци Дрво Свадба Гостин Книга Алтернативни Селски Свадба Додатоци

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Ако брза испорака е потребно, контактирајте со нас diretly за помош.
Пакет Се Вклучени :
1 buc Платно Печатење + Дрво Рамка
Напомена : постер ќе бидат прилагодени со вашите имиња, настан датум и пораки. >>>Внимание : Ова е направено за да цел, pls дозволете 5-7 работни дена за производство. 12-18 работни дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 работни дена во други земји од Кина Пост. можете да ме остави порака за зборови што треба да се печати на тоа.
Кориснички Потпис Гости Дрво Врамени Водител На Отпечатоци Дрво Свадба Гостин Книга Алтернативни Селски Свадба Додатоци
свадба декорација,книга за Гости,свадба гости, casamento,свадба,свадба покани,потпис книга,бебе туш,партија декорација,свадба фаворизира и подароци,роденден украси за деца,партија материјали,декорација mariage,ноќта на вештерките,свадба подароци за гостите,декорација,bachelorette партија,бебе туш декорација,decoracion boda,свадба декорација
Опис :
-Материјал : Не-плетени Ткаенини
1.
Сите предмети се Рачно мерење, тоа ќе биде постои 1-2cm отстапување,се надевам, ќе може да се разбере. ако не ме остави порака јас ќе го испратам на празно еден. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.можете да изберете одговараат на вашите големина на моделот. Лесно да се примени. Добар сувенири ,Постојат многу различни стил шема можете да изберете.

Детали

Производ големина:
40x50cm, 30x40cm
Шема:
Цврст,Број,Писмо
is_customized:
Yes
Бренд Име:
buythrow
Големина на:
40*50cm (W*H)-16*20Inch , 30x40cm
Шема:
Водител на
функција 1:
свадба гостин книга алтернативни
Карактеристика 2:
платно печатење
функција 3:
свадба подарок за гостите
Спецификација:
0.7-0.9M
Обичај:
Имиња И Датум
Рамка:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти