.

.

New
Сопствен Текст Потпис Гости Дрво Рамка Платно Печатење На Свадба Гостин Книга Алтернативни Woodgrain Дизајн Оркестарот Годишнината Подароци

Сопствен Текст Потпис Гости Дрво Рамка Платно Печатење На Свадба Гостин Книга Алтернативни Woodgrain Дизајн Оркестарот Годишнината

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Можете да изберете било информации што ви треба. Овој Потпис дрво Идеален за повеќе наврати,Свадба,забава,Роденден,Матура,бебето тушеви или семејство reunions. 12-18 работни дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 работни дена во други земји од Кина Пост. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично. >>>Внимание : Ова е направено за да цел, pls дозволете 5-7 работни дена за производство. Единствена книга за гости алтернатива.
Пакет Се Вклучени :
1 buc Платно Печатење + Дрво Рамка
Напомена : постер ќе бидат прилагодени со вашите имиња, настан датум и пораки. ако не ме остави порака јас ќе го испратам на празно еден. Само лево на вашиот потпис на тоа. можете да ме остави порака за зборови што треба да се печати на тоа. Лесно да се примени.можете да изберете одговараат на вашите големина на моделот. Ако брза испорака е потребно, контактирајте со нас diretly за помош. Добар сувенири ,Постојат многу различни стил шема можете да изберете. Ова Не-плетени Ткаенини свадба гостин книга одговараат за 100-200 луѓе.
Сопствен Текст Потпис Гости Дрво Рамка Платно Печатење На Свадба Гостин Книга Алтернативни Woodgrain Дизајн Оркестарот Годишнината Подароци
свадба декорација,книга за Гости,свадба гости, casamento,свадба,свадба покани,потпис книга,бебе туш,партија декорација,свадба фаворизира и подароци,роденден украси за деца,партија материјали,декорација mariage,ноќта на вештерките,свадба подароци за гостите,декорација,bachelorette партија,бебе туш декорација,decoracion boda,свадба декорација
Опис :
-Материјал : Не-плетени Ткаенини
1.

Детали

Производ големина:
40x50cm, 30x40cm
Шема:
Срцето,Број,Писмо,Шарени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
buythrow
Големина на:
40*50cm (W*H)-16*20Inch, 30*40cm
Шема:
Срцето
функција 1:
свадба декорација
Карактеристика 2:
гости алтернативи
функција 3:
свадба фаворизира и подароци
Спецификација:
0.7-0.9M
Обичај:
Имиња И Датум
Свеж

Избор на клиенти