.

.

New
1.8 M Кревет модални природни зелени сатен жакард постелнина постави четири групи на специјални понуди

1.8 M Кревет модални природни зелени сатен жакард постелнина постави четири групи на специјални понуди

DEN 7125.00
DEN 7660.80

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
244x200cm
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки)
Техника:
Почит Свила
одделение:
квалитет
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Европски и Американски Стил
Тежина:
3.6kg
Ткаенина Count:
60
Шема:
Предиво Обоена
Употреба:
Дома
број:
4
Видови на памук:
Памук
Составот на содржина:
100%
Кревет производ технологија:
Други quilting везови
Стил:
Гонг Tingfeng
Ткаењето процес:
Жакард
прекривки маска:
200*230
рамен лист:
250*270
навлаки:
48*74*2pieces
Свеж

Избор на клиенти