.

.

New
топла продажба Божиќ подароци дедо мраз цртан филм кралицата големина постелнина bedlinen чаршаф поставите bedclothes прекривки покрие сет постелнина сет

топла продажба Божиќ подароци дедо мраз цртан филм кралицата големина постелнина bedlinen чаршаф поставите bedclothes прекривки

DEN 1689.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


4, Овие групи не се вклучат сите утешителот или спојници за прекривки маска или pillowcases;и ова е рамен лист во собата,не се монтира на состојба утврдени со еластична бенд
6,ако сте од Бразил и изберете превозот начин од страна на fedex,UPS-от,DHL,итн,pls да понудат на своите CPF или CNPJ,или ние ќе брод преку Кина пост воздух mail.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
7,За некои далечни област,ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот,ние ќе го провери и ќе ви испрати некоја порака,или ние ќе брод преку кина пост воздух mail.ние обично изјавуваат стандардната вредност пониска од цената што ја плаќаат. Измијте тоа за не повеќе од 30 минути.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
Детали :
вклучува :
Кралицата : 1pc Прекривки капак(200x230cm)
+1pc Рамен лист(230x230cm)
+2 парчиња перница случај(48x74cm)
Сите го поставите не вклучуваат било утешителот или ватенка.
Овој објект доаѓа само со 2 pillowcases, И p illowcases се намали по случаен избор.Сува тоа во таквите место после миење. Капка неутрален детергент решение во вода, прв и го стави во постелнината до течни интегрирани целосно во вода. Сува тоа на спротивниот лице.Предмети се испраќаат само по уплата.Овој производ е за дома дизајн, и тоа е лесна за употреба и чиста.
8,Доколку имате посебни барања за декларираната вредност,pls остави порака при купување.

Детали

Големина:
Queen
Бренд Име:
JINGLAN
Постојаност На Боја (Одделение):
3-4
тема count:
200TC
одделение:
Квалификуван
Број На Модел На:
SJK
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Тежина:
1.3kg
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Twill
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри)
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Име:
сет постелнина
Стил:
Печатени
Количина:
4pcs Сет
Употреба:
Дома,Хотел,Свадба
Функција:
висока постојаност на боја/мека
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Bedsheet
Свеж

Избор на клиенти