.

.

New
Промоција! 7PCS везени baby cot креветчето постелнина поставите цртан филм животинско бебе креветчето сет ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS везени baby cot креветчето постелнина поставите цртан филм животинско бебе креветчето сет ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

DEN 4049.00
DEN 4262.40

Стока
Достапно.


Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Содржи :
7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат кревет)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Повратни информации :
1.
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Бренд Име:
DMP
одделение:
Квалификуван
Број На Модел На:
3t4g
Материјал:
100% Памук
Техника:
applique везови
Пополнување:
Памук
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
130*70cm
Стил:
yhy
Стил:
gtt
Свеж

Избор на клиенти