.

.

New
Промоција! 4pcs везени Бебе лулка постелнина поставите утешителот постави за деца ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 4pcs везени Бебе лулка постелнина поставите утешителот постави за деца ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет

DEN 3967.00
DEN 4176.00

Стока
Достапно.

Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Повратни информации :
1.
Содржи :
4 PCS : браници+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 406 см(должина) , 25 см(висина)
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава., Може да се постигне сите земји во светот.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
R45
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
applique везови
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
mmn
Стил:
6ys
Свеж

Избор на клиенти