.

.

New
Златна Жакард Свила Постелнина Поставите Луксузни 4pcs Сатен Кревет Поставен Памук Прекривки Покрие Крал и Кралица Големина Bedclothes чаршаф Pillowcases

Златна Жакард Свила Постелнина Поставите Луксузни 4pcs Сатен Кревет Поставен Памук Прекривки Покрие Крал и Кралица Големина Bedclothes

DEN 3452.00
DEN 5952.00

Стока
Достапно.


• Сликата Можеби покаже 6pc или повеќе со некои перници, но нашиот производ само доаѓа со 2 перница шамс.
Ние не се грижат за ништо, ти е гајле. Ние брод преку ЕСМ,DHL,UPS-от,ТНТ,Fed Ex и така натаму,
• Боја : Боја Опис ве молиме погледнете го Насловот, како на сликата.
По-продажбата на услугата :
15 дена услуга за замена , ако вие го добивате нашиот производ е со недостатоци, како што се губење на погрешен стоки, сериозни квалитет проблем, ве молиме веднаш кажи ни, и да се обезбедат релевантни докази, ние се потврди дека ќе ви даде целосна по наплата, во вие се согласувате со условите, може да се организира за да ја испорача стоката до вас, но мора да се осигурате дека интегритетот на производот, не влијаат на вториот продажба,И треба да го вратите производот
За нас :
Ние работевме за да ви овозможи со квалитет на производи и услуги, како и добар шопинг искуство,Ако ги купите нашите производи, ќе станат наши VIP корисниците, повторно по втор пат ќе купите, и ние ќе се обезбеди понатамошно попуст за да се вратите вас, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме да се воведе му на вашите пријатели и роднини, и ги споделите со повеќе луѓе споделување на вашата среќа.
• Затоа што Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.
Б : ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Начин на плаќање :
ние прифаќаме : T/T ,Western Union ,Пари со Цел,Зачувам ,најдобар начин е директно онлајн плаќање.

Детали

Големина:
King, Queen
Шема:
Извезена
Ткаенина Густина:
133X72
Број На Модел На:
YDF-2013006-105
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Стил:
Жакард
Тежина:
3.2 KG
одделение:
квалитет
Материјал:
Свила / Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Техника:
Чипка Работ
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Бренд Име:
SexeMara
тема count:
500TC
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Ткаењето Технологија:
Почит Свила
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Bedsheet
Свеж

Избор на клиенти