.

.

New
Промоција! 7PCS везови бебе креветчето постелнина поставите памук jogo cama де креветчето сет ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS везови бебе креветчето постелнина поставите памук jogo cama де креветчето сет ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

DEN 4100.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Повратни информации : 1.
Содржи :
7 PCS : браници(4pcs, опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70cm+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ткаенина е Вез,Добар Квалитет. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Техника:
Вез
Стил:
Bedsheet
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Број На Модел На:
H34
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
jk44
боја:
3
Свеж

Избор на клиенти