.

.

New
Промоција! 7PCS везови памук бебе постелнина поставува Бебе Производ , за креветчето сет ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS везови памук бебе постелнина поставува Бебе Производ , за креветчето сет ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

DEN 4100.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.

Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.
Ткаенина е Вез,Добар Квалитет.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70cm+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
Повратни информации : 1.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Техника:
Вез
Стил:
Bedsheet
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
wj
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
sb
боја:
6
број:
689
Свеж

Избор на клиенти