.

.

New
Промоција! 7PCS везови бебе девојка постелнина креветчето се поставува за cot кревет креветчето кревет во собата,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здол

Промоција! 7PCS везови бебе девојка постелнина креветчето се поставува за cot кревет креветчето кревет во собата,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

DEN 4095.00
DEN 4310.40

Стока
Достапно.


· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days., Може да се постигне сите земји во светот. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
Повратни информации :
1. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.
Содржи :
7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат кревет)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
svvm
Материјал:
100% Памук
Техника:
applique везови
Пополнување:
Памук
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
my
Големина:
130*70cm
Стил:
dbb
Свеж

Избор на клиенти