.

.

New
Промоција! 7PCS Cot Бебе Постелнина поставување браници за cot кревет Везени ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS Cot Бебе Постелнина поставување браници за cot кревет Везени ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет

DEN 4095.00
DEN 4310.40

Стока
Достапно.


Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Повратни информации :
1. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас., Може да се постигне сите земји во светот.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.
Содржи :
7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат кревет)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
tum
Техника:
applique везови
Пополнување:
Памук
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
130*70cm
Стил:
бс,с
Стил:
ii
Свеж

Избор на клиенти