.

.

New
2017 Пустината сценографијата 3D Постелнина постави маска чаршаф прекривки покрие поставува housse де couette 4pcs

2017 Пустината сценографијата 3D Постелнина постави маска чаршаф прекривки покрие поставува housse де couette 4pcs

DEN 5242.00
DEN 7488.00

Стока
Достапно.

8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.0 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат.1 инчи)
Кралот Големина 4 Pcs ( погоден за 1.5 инчи)
1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.5 инчи)
1 парче чаршаф : 250*270cm(98.0 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86. Забелешка 3.4*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.4*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18. 3) Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Се потврди приемот на вашата нарачка.1 инчи)
2 парчиња Плоштадот Pillowcases : 45*45см(23*23 инчи)
Кралот Големина 6 Pcs ( погоден за 1. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност .
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.1 инчи)
Кралицата Големина 6 Pcs ( погоден за 1.6 инчи)
1 парче чаршаф : 250*270cm(98. 2) Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
color1
бојата 2
^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.

Детали

Големина:
Queen 4pcs, King 4pcs, Queen 6pcs, King 6pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Стил:
Модерна
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Шаблон Тип:
Растенијата
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Тежина:
4
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
basion-70
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
60
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
Злато
useing:
Возрасни
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Свеж

Избор на клиенти