.

.

New
220*240cm Памук Комбинација Зима Јоргани рачно изработени Ватенка за продажба Детска Постелнина поставува Плус Големина Ќебе јас Bedspreads Бесплатен Превозот

220*240cm Памук Комбинација Зима Јоргани рачно изработени Ватенка за продажба Детска Постелнина поставува Плус Големина Ќебе

DEN 3495.00
DEN 4423.68

Стока
Достапно.


Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 . Pls се напомене и изберете како што треба,ви благодариме.

Детали

Големина:
220x240cm
Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Шема:
Крпеница
Тип:
Утешителот Поставува
Апликација Големина:
2.5 m (8 стапки),2.8 m (9 нозе)
Употреба:
Дома
одделение:
квалитет
Пополнување:
Памук
Ткаенина Count:
40
Стил:
Twill
Ткаенина Густина:
173 * 118
Тежина:
3.5kg
Техника:
Quilted
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KXS2224+0.8 Двојно бр.2
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
500TC
Материјал:
40 Смета Висока густина Памук
Шаблон Тип:
Бела
Количина:
1pcs
школка ткаенина:
100% Чиста Памучна Ткаенина Дијагонала
Филери:
Свежо Xinjiang Долго-главен Памук
Процесот:
Рачно изработени Памук, Ширење и Quilted
Големина:
220*240cm
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Листот Големина на кревет:
240cmX220cm
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Јоргани
Тип:
Утешителот Сет(Со Утешителот)
Свеж

Избор на клиенти