.

.

New
Промоција! 6/7PCS бебе постелнина кревет околу креветчето расадник памук, јасли за бебе во собата ,вклучуваат (браници+лист+pillowcase)

Промоција! 6/7PCS бебе постелнина кревет околу креветчето расадник памук, јасли за бебе во собата ,вклучуваат (браници+лист+pillowcase)

DEN 1952.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.


·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
Содржи :
6pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница покрие 7pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (без прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање., Може да се постигне сите земји во светот.
Повратни информации :
1. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
2124
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
број:
644
Свеж

Избор на клиенти