.

.

New
Промоција! 6/7PCS Цртан филм Бебе Креветчето Постелнината во Собата за Девојка Момчиња,Прекривки Маска, Цртан филм Бебе Постелнина Cot ,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS Цртан филм Бебе Креветчето Постелнината во Собата за Девојка Момчиња,Прекривки Маска, Цртан филм Бебе Постелнина

DEN 1952.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Повратни информации :
1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас., Може да се постигне сите земји во светот.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
Содржи :
6pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница покрие 7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (без прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
5978
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
број:
77
Свеж

Избор на клиенти