.

.

New
Промоција! 6/7PCS Бебе постелнина поставите Цртан филм ,Прекривки Маска, креветчето постелнина поставување памук бебе bedclothes ,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS Бебе постелнина поставите Цртан филм ,Прекривки Маска, креветчето постелнина поставување памук бебе bedclothes

DEN 1952.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.


Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
Содржи :
6pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки маска
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
Повратни информации :
1.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање., Може да се постигне сите земји во светот.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
7r
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
број:
6
Свеж

Избор на клиенти