.

.

New
Промоција! 6/7PCS Цртан филм Креветчето Бебе Постелнина Поставите Бебе бебе соба Cot Ropa Cama де Креветчето Браник,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS Цртан филм Креветчето Бебе Постелнина Поставите Бебе бебе соба Cot Ropa Cama де Креветчето Браник,120*60/120*70cm

DEN 2054.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Повратни информации :
1.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот., Може да се постигне сите земји во светот.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
Содржи :
6pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (без прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
859
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
број:
2723
Свеж

Избор на клиенти