.

.

New
Промоција! 6/7PCS бебе постелнина поставување памук,Прекривки Маска ,завеса baby cot сетови ,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS бебе постелнина поставување памук,Прекривки Маска ,завеса baby cot сетови ,120*60/120*70cm

DEN 1952.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.

Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас., Може да се постигне сите земји во светот. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.
Повратни информации :
1.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забелешка)
Содржи :
6pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница покрие 7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (без прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Стил:
Обична
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Број На Модел На:
063
број:
244
Свеж

Избор на клиенти