.

.

New
Краток ленти постелнина поставува тинејџерски дете дете момче,полно со кралицата кралот памук европската домашен текстил рамен лист навлаки ватенка маска

Краток ленти постелнина поставува тинејџерски дете дете момче,полно со кралицата кралот памук европската домашен текстил рамен

DEN 3648.00

Стока
Достапно.


Кралот големина : лист 245x270cm,ватенка покрие 220x240cm,перница случај 48x74cm.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува. Го не треба да биде премногу долг.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1.
Условите на Продажба и Повратни информации
1. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.
Целосна кралицата цар големина вклучени 4pc=1pc ватенка маска + 1pc рамен лист + 2pc перница случај. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса.
Овој Оглас е без / додатен.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Инструкции За Перење
1.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.

Детали

Големина:
Full, Queen
одделение:
Квалификуван
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Краток
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Техника:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
mfy1603145
тема count:
Други
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Свеж

Избор на клиенти