.

.

New
Промоција! 6/7PCS креветчето кревет околу cot расадник бебе постелнина поставите креветчето браник ,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS креветчето кревет околу cot расадник бебе постелнина поставите креветчето браник ,120*60/120*70cm

DEN 1952.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.


·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
прекривки ги покрие : 130*100cm
Содржи :
6pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (не вклучуваат прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Повратни информации : 1.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
Број На Модел На:
23b
Бренд Име:
DMP
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Големина:
100*60
број:
564y
Свеж

Избор на клиенти