.

.

New
Промоција! 6PCS Бебе Постелнина Поставува Бебе Кревет Поставен Памук Бебе Bedclothes (браник+лист+перница капак)

Промоција! 6PCS Бебе Постелнина Поставува Бебе Кревет Поставен Памук Бебе Bedclothes (браник+лист+перница капак)

DEN 2102.40

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
Повратни информации : 1. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
Содржи :
6pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (не вклучуваат прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Стил:
Обична
Број На Модел На:
B46
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Големина:
100*60
број:
234
Свеж

Избор на клиенти