.

.

New
Промоција! 6/7PCS Бебе Креветчето Постелнина Поставите Удобно Постелнина Поставување Памук Bedclothes ,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS Бебе Креветчето Постелнина Поставите Удобно Постелнина Поставување Памук Bedclothes ,120*60/120*70cm

DEN 2054.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.


· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.
Повратни информации : 1. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
Содржи :
6pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (не вклучуваат прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Големина:
105*60,115*65,120*70,120*60,110*60,120*65,110*65
Пол:
Унисекс
Стил:
Bedsheet
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци,0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
3b4
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Стил:
Обична
Големина:
100*60
број:
6i6
Свеж

Избор на клиенти