.

.

New
Промоција! 6PCS памук cot постелнина сетови, креветчето сет постелнина, бебешка постелнина браник, бебе браници (браник+лист+перница капак)

Промоција! 6PCS памук cot постелнина сетови, креветчето сет постелнина, бебешка постелнина браник, бебе браници (браник+лист+перница

DEN 2102.40

Стока
Достапно.

, Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
Содржи :
6pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Големина:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Возраст Опсег:
0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Стил:
Bedsheet
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Број На Модел На:
n5y
Техника:
Реактивен Печатење
Големина:
100*60
број:
6m86
Свеж

Избор на клиенти