.

.

New
Промоција! 6/7PCS Цртан филм бебе постелнина поставува бебе креветчето поставите ropa де cuna Утешителот Покрие cot лист,120*60/120*70cm

Промоција! 6/7PCS Цртан филм бебе постелнина поставува бебе креветчето поставите ropa де cuna Утешителот Покрие cot лист,120*60/120*70cm

DEN 1952.00
DEN 2054.40

Стока
Достапно.


Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
Содржи :
6pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (не вклучуваат прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Повратни информации : 1. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Големина:
105*60,115*65,120*70,110*60,120*60,120*65,110*65
Пол:
Унисекс
Стил:
Bedsheet
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци,0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Стил:
Обична
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
233
Големина:
100*60
број:
23b
Свеж

Избор на клиенти