.

.

New
Корејски Постелнина Поставите Супер Меки Руно ткаенина Прекривки Покрие кревет здолниште Pillowcase Утешителот Кревет Поставен Близнак целосна Кралицата Цар Големин?

Корејски Постелнина Поставите Супер Меки Руно ткаенина Прекривки Покрие кревет здолниште Pillowcase Утешителот Кревет Поставен

DEN 4742.00
DEN 7296.00

Стока
Достапно.

Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
боја 1
Тоа е на кратко кадифен ткаенина, со извонредна мекост, топлина густа и здрава дише, на ткаенина не може да се топката, а не исчезнат.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 200cm(60 x 80inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 120 x 200cm(48 x 80inches ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 4pcs : ( погоден за 1. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. Се потврди приемот на вашата нарачка. Забелешка 3.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200cm(72 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1. Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2.
Секоја Девојка worthing има убава корејски принцеза кревет! Чиста и светла боја, Мека и животната средина!
^ Кревет здолниште со убаво филе, drape подобро. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 x 200cm(60 x 80inches ) Кралицата Големина Б 4pcs : ( погоден за 1.

Детали

Големина:
Twin size 3pcs, Queen size A 4pcs, Queen size B 4pcs, King size 4pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Количина:
4 парчиња
Број На Модел На:
0135-65
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Возбудува
Тежина:
4
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Материјал:
руно ткаенина
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
Бела,Сина,Розова,Зелена
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Свеж

Избор на клиенти