.

.

New
Промоција! 7PCS везови бебе креветчето постелнина поставите baby cot креветчето постелнина поставите цртан филм ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолн?

Промоција! 7PCS везови бебе креветчето постелнина поставите baby cot креветчето постелнина поставите цртан филм ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

DEN 4095.00
DEN 4310.40

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Повратни информации :
1., Може да се постигне сите земји во светот.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Содржи :
7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат кревет)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња.
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
TYT
одделение:
Квалификуван
Материјал:
100% Памук
Техника:
applique везови
Пополнување:
Памук
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
1v
Големина:
130*70cm
Стил:
ny
Свеж

Избор на клиенти