.

.

New
Промоција! 6pcs Везови бебе кревет поставите Бебето Постелнина Поставува Креветчето Cot Bassinette ,вклучуваат (4bumpers+прекривки+кревет капак)

Промоција! 6pcs Везови бебе кревет поставите Бебето Постелнина Поставува Креветчето Cot Bassinette ,вклучуваат (4bumpers+прекривки+кревет

DEN 3188.00
DEN 3355.20

Стока
Достапно.

Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
прекривки : 84*107cm
кревет опфаќа : 130*70cm+25cm
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Промоција! Embroiderybaby постелнина поставите креветчето кревет поставен цртан филм малку животно бебе креветчето сет
Содржи :
6pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање., Може да се постигне сите земји во светот.
Повратни информации :
1. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Техника:
Вез
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Стил:
Други
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
vj
Материјал:
100% Памук
Големина:
King
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
fdbf
боја:
brtk
Свеж

Избор на клиенти