.

.

New
Промоција! 7PCS везови Baby Cot Постелнина поставите бебето перница ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS везови Baby Cot Постелнина поставите бебето перница ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

DEN 4224.00

Стока
Достапно.

Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70cm+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.
Повратни информации : 1. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Содржи :
7 PCS : браници(4pcs, опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња.
Ткаенина е Вез,Добар Квалитет., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,19 до 24 месеци,2 години До
Бренд Име:
DMP
Техника:
Вез
Материјал:
100% Памук
Стил:
Bedsheet
Број На Модел На:
79l
Стил:
myu
Големина:
130*70cm
боја:
5f5
Свеж

Избор на клиенти