.

.

New
Промоција! 7pcs Везови Постелнина Постелнината во Собата за Новородено Бебе Производи ,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7pcs Везови Постелнина Постелнината во Собата за Новородено Бебе Производи ,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет

DEN 4100.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.

Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Повратни информации :
1.4 cm*2 парчиња, 132*25.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Материјал : 100% памук и Вез, добар квалитет . Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Содржи :
7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.4 cm*2 парчиња
прекривки : 107*84 см,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+27cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Техника:
Вез
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Стил:
Други
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
yj
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
qb6
Стил:
7j
Свеж

Избор на клиенти