.

.

New
Промоција! 7pcs Везови Baby Cot Постелнина, Бебе кревет околу сет постелнина,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7pcs Везови Baby Cot Постелнина, Бебе кревет околу сет постелнина,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет

DEN 4100.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.


Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Материјал : 100% памук и Вез, добар квалитет .
Содржи :
7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25.4 cm*2 парчиња, 132*25., Може да се постигне сите земји во светот. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.4 cm*2 парчиња
прекривки : 107*84 см,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+27cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Техника:
Вез
Број На Модел На:
4h5
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Стил:
Други
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
qc4
Стил:
g
Свеж

Избор на клиенти