.

.

New
Промоција! 7pcs Везови постелнина бебе лулка креветчето постелнина бебе утешителот ,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7pcs Везови постелнина бебе лулка креветчето постелнина бебе утешителот ,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет

DEN 4100.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.

, Може да се постигне сите земји во светот.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Материјал : 100% памук и Вез, добар квалитет . Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Повратни информации :
1.
Содржи :
7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.4 cm*2 парчиња, 132*25. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.4 cm*2 парчиња
прекривки : 107*84 см,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+27cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Техника:
Вез
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Стил:
Други
Бренд Име:
DMP
Број На Модел На:
wt
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
gm
Стил:
55
Свеж

Избор на клиенти