.

.

New
Промоција! 7PCS Везови бебе креветчето постелнина поставите детска постелнина креветчето сет,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS Везови бебе креветчето постелнина поставите детска постелнина креветчето сет,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Содржи :
7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат кревет)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.
Повратни информации :
1., Може да се постигне сите земји во светот. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Стил:
душек маска
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,13-18 месеци
Број На Модел На:
велика британија,
одделение:
квалитет
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
applique везови
Пополнување:
Памук
Големина:
130*70cm
Стил:
eb
Стил:
бек
Свеж

Избор на клиенти