.

.

New
Промоција! 7pcs Везови Бебе Креветчето Сет,Постелнина Бебе Креветчето Постелнина Сетови ,вклучуваат (браници+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7pcs Везови Бебе Креветчето Сет,Постелнина Бебе Креветчето Постелнина Сетови ,вклучуваат (браници+прекривки+кревет

DEN 4100.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.

Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.4 cm*2 парчиња
прекривки : 107*84 см,
кревет опфаќа : 130*70+25cm
кревет здолниште : 130*70+27cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Материјал : 100% памук и Вез, добар квалитет .
Содржи :
7pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
Повратни информации :
1., Може да се постигне сите земји во светот.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,2 години До
Техника:
Вез
Материјал:
100% Памук
Стил:
Други
Број На Модел На:
6ul
Бренд Име:
DMP
Стил:
8o8
Големина:
130*70cm
Стил:
4578
Свеж

Избор на клиенти