.

.

New
Промоција! 7PCS везови Нова мода симпатична бебе панда постелнина сетови ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

Промоција! 7PCS везови Нова мода симпатична бебе панда постелнина сетови ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет здолниште)

DEN 4013.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Повратни информации : 1.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
Содржи :
7 PCS : браници(4pcs, опкружуваат креветчето)+прекривки+кревет маска+кревет здолниште
Големина на :
браници : 71*25cm*2 парчиња, 132*25cm*2 парчиња. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2.
Ткаенина е Вез,Добар Квалитет. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.
прекривки : 107*84cm,
кревет опфаќа : 130*70cm+25cm
кревет здолниште : 130*70+25cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пополнување:
Памук
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,19 до 24 месеци,2 години До
Бренд Име:
DMP
Техника:
Вез
Материјал:
100% Памук
Стил:
Bedsheet
Број На Модел На:
g
Стил:
BKK
Големина:
130*70cm
боја:
y87
Свеж

Избор на клиенти